Doprava zdarma již od 4 barelů.

Sanitace - čištění aquamatů

Kvalitu stáčené vody, vody kterou pijete, ovlivňuje několik faktorů. Mezi nejdůležitější patří:

- čistitelnost (sanitace) přístroje
- umístění přístroje
- správné používání přístroje
- správný způsob údržby přístroje
 

Jestliže přístroj není správně umístěn, tzn. není na čistém a větratelném místě, chráněném před přímým slunečním zářením, je blízko tepelných zdrojů, je ve vlhku a tam, kde jsou přítomny těkavé organické látky, je velké riziko vzniku biofilmu, který se může vytvořit na všech plochách, které jsou ve styku s vodou.
Pokud se biofilm vytvoří, voda v zařízení může mít zatuchlou až plesnivou příchuť, problémy budou i s mikrobiologickou kvalitou. Odstraňování biofilmu představuje problém, protože použití běžných dezinfekčních prostředků nebývá úspěšné a obvykle dojde pouze k zahubení mikroorganismů na povrchu biofilmu.
V podstatě jedinou účinnou metodou k likvidaci biofilmu je mechanické vyčištění, proto je u aquamatů kladen velký důraz na čistitelnost (sanitaci) přístroje a pochopitelně na to, aby se přístroj skutečně pravidelně čistil.
Vzhledem k uvedeným skutečnostem doporučujeme provádět sanitaci přístroje v pravidelných cyklech, nejlépe 1 krát za 5 měsíců provozu. Záleží však na prostředí, ve kterém se přístroj používá. Čím je prostředí prašnější, tím je potřebné provádět sanitaci častěji. Při menším počtu sanitací než 2 do roka nejsme však schopni garantovat kvalitu a chuťovou neutrálnost stáčené vody. Zároveň nejsme schopni v případě menšího počtu sanitací garantovat bezproblémový chod přístroje.

Navštíví vás náš servisní technik, který sanitaci provede.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Cena

156714
1156714
barel svatojansky pramen 30555
129 Kč bez DPH
156 Kč

Lahodná pramenitá voda bez jakýchkoli stabilizátorů a konzervantů určena pro dlouhodobé každodenní užívání. rozvoz vody ZDARMA ( od 4 barelů ) - Brno a okolí Voda...

Kód: 217
product image 3
560 Kč bez DPH
678 Kč

Přístroj si můžete vyčistit i sami. Stačí v pravidelných intervalech používat tablety Suma Café AutoTab C1.3. Jedná se o základní údržbu - "základní" sanitaci.

Kód: 208
waterfak
590 Kč bez DPH
714 Kč

Sanitace za 1min

Kód: 193
watertrail slimcool
590 Kč bez DPH
714 Kč

Sanitace za 1 minutu.

Kód: 142
mesomerni vzorec o3
590 Kč bez DPH
714 Kč

100% technika čištění pro zaručenou čistotu Vašeho přístroje. 1) kompletní čištění přístroje (úplná dezinfekce vnitřních i vnějších vodních cest) 2) použítí OZONÁTORU  

Kód: 136
Zdravá voda
Na nás se můžete 100% spolehnout
Zajišťujeme pravidelný rozvoz vody
Doprava zdarma
Doprava zdarma od 4 barelů
po celé ČR
Voda
Silná každodenní partnerství
Rychle, flexibilně a spolehlivě.