Doprava zdarma již od 4 barelů.

Nejčastější dotazy

Proč pít naši vodu?
Voda v barelech nabízí mnoho výhod: je ekonomická a ekologická alternativa, vhodná pro domácnosti i firmy, a poskytuje praktické a pohodlné použití. S dlouhou trvanlivostí a pečlivě balená je zárukou čistoty a bezpečnosti. Tato voda pochází z přírodních pramenů, je bohatá na minerály a stopové prvky, což ji činí zdravou a přirozenou volbou pro každodenní hydrataci.

Můžu si objednat vodu na pravidelné dodávky? 
Ano, nabízíme možnost pravidelných závozů vody od 7 ks, které si můžete nastavit dle vašich potřeb.

Jak probíhá vrácení barelů?
Vrácení barelů je snadné. Stačí nás kontaktovat a domluvíme se na odvozu barelů z vašeho místa. Při nové objednávce stačí zadat počet obalů který vracíte my Vám je odečteme z ceny. 

ČECHY - Pro barely si přijede smluvní partner, který Vám vodu zavážel doposud. Cena za jednorázové dopravné za odvoz je 139 Kč bez DPH (168 Kč včetně DPH). Barely od Vás vykoupíme zpět za stejnou cenu, jakou máte uvedenou ve faktuře.

MORAVA - Barely můžete bezplatně osobně vrátit na pobočce v Uherském Brodě (Trávníky 1168, Uherský Brod 688 01), kde od Vás tyto barely vykoupíme zpět za stejnou cenu, jakou máte uvedenou ve faktuře neno k Vám pro barely pošleme našeho řidiče, který si barely odveze. Cena za jednorázové dopravné za odvoz je 99 Kč bez DPH (120 Kč včetně DPH).

Cena dopravného bude odečtena od vratné zálohy a rozdíl vyplacen zpět na Váš bankovní účet.

Poskytujete množstevní slevy?
Ano, nabízíme množstevní slevy při větších a pravidelných objednávkách zboží.

Praskl mi barel, jaký je postup při reklamaci?
V případě problémů s produktem nás prosím ihned kontaktujte a my se postaráme o vyřešení situace co nejdříve.