Doprava zdarma již od 4 barelů.

O nás

Jsme přesvědčeni, že našim hlavním posláním je pomoci zákazníkům při zajišťování dostatečného, pro udržení zdraví nezbytného, příjmu tekutin pro ně i pro jejich bližní. Chceme nabízet našim zákazníkům kvalitní produkty a spolehlivé služby, které s tímto posláním souvisí, a to podle jejich potřeb a přání.

 

Snímek obrazovky 2024-04-25 v 6.43.11

 

Naše firma je založena na poskytování prvotřídního zákaznického servisu, který je k dispozici po celou pracovní dobu. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli v případě potřeby a poskytli vám odpovědi na vaše dotazy. Nabízíme poradenství a pomoc s radostí a ochotou.

Snažíme se přinášet našim zákazníkům pohodlí a zároveň jim zajistit kvalitní vodu na pracovišti či v kanceláři. Díky našim množstevním slevám a dopravě zdarma při objednání od 4 barelů si můžete užívat vodu bez starostí. Naše pravidelné závozy vám garantují, že budete vždy dostávat potřebné množství vody včas a bez problémů.

Naše firma byla založena v roce 1995 a od té doby se specializuje na distribuci potravin. Dnes nabízíme široký sortiment přírodních pramenitých vod, kojeneckých vod, dalších nápojů, čajů, káv, cukrovinek a dalších potravin. Zajišťujeme zásobování firem, domácností a jiných subjektů především ve Zlínském kraji, ale také po celé ČR a v západní části Slovenska.

Jsme přesvědčeni, že naše hlavní poslání je pomáhat zákazníkům zajišťovat dostatečný příjem tekutin pro udržení zdraví. Nabízíme kvalitní produkty a spolehlivé služby, které odpovídají jejich potřebám a přáním.

Svědomitě se staráme o profesní rozvoj našich zaměstnanců a obchodních zástupců a zajistíme jim kvalitní pracovní podmínky a bezpečné pracovní prostředí.

Vztah k našim dodavatelům je pro nás klíčový a vystupujeme jako solidní partner, který dbá na dodržování vzájemných dohod.

Nám není lhostejné ani prostředí, ve kterém žijeme, a proto dbáme na jeho ochranu.

 

Naše reference: 

images   utb400