Voda..

Jelení pramen 18,9l

Přírodní pramenitá voda JELENÍ PRAMEN je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s příznivým obsahem vápníku a hořčíku.

   Přírodní pramenitá voda JELENÍ PRAMEN je jiskrná lehká voda určená pro přímou spotřebu. Zdroj vody se nachází v srdci Vizovických vrchů, jedné  z nejčistších oblastí naší země. Od roku 1949 je permanentně sledován a zaručuje trvalou chemickou a bakteriologickou stabilitu. Voda je jímána z mocných pískovcových vrstev a potrubním systémem vedena do stáčírny u Vizovic.


   Každá šarže stočené vody je podrobována nejpřísnějším testům dle státních a evropských norem. Proces čerpání a zpracování vody je plně automatizován. Voda nepřichází do kontaktu s vnějším prostředím a ve finální fázi je ošetřena UV zářením. Tím je zcela vyloučena možnost kontaminace.


   Přírodní pramenitá voda JELENÍ PRAMEN je na trh dodávána ve vratných plastových láhvích o obsahu 18,9 litru, které jsou po naplnění uzavírány bezpečnostním ventilem Non-Spil, který je zapečetěn. Na uzávěru je vyznačeno datum plnění. Bezpečnostní uzávěr chrání kvalitu vody před vniknutím nečistot a pečeť chrání zákazníka před případným zneužitím
 

Chemická analýza

     JELENÍ PRAMEN je vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda s optimálním poměrem minerálních látek, která blahodárně působí na lidský organismus. Voda je distribuována v původním přírodním stavu bez stabilizace kysličníkem uhličitým a konzervačními přísadami.
  
Složení JELENÍHO PRAMENE
Prvek
Jelení pramen
*kojenecká voda 
Dusičnany
2,5 mg/l 
max. 15 mg/l 
Dusitany
< 0.01 mg/l 
max. 0.1 mg/l 
Hořčík
1,2 mg/l 
min. 10 mg/l 
Vápník
43 mg/l 
min. 30 mg/l 
Železo
< 0.02 mg/l 
max. 0.3 mg/l 
Fluoridy
<0.1 mg/l 
max. 1 mg/l 

 

Přírodní pramenitá voda JELENÍ PRAMEN je pravidelně kontrolována dle nejpřísnějších kritérií vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 275/2004 Sb.