Novinky..

24.8.2016 Již brzy ... Náš současný web máme od roku 20.. ... více zde.

24.8.2016 Skladujte barely ve stojanech. Potřebujete převážet barely ? Máme řešení Design je navrhován po konzultaci s odběratelem tak, .. ... více zde.

24.8.2016 Čistitelnost (sanitace) přístroje Sanitace bude provedena v co nejkratším term&i.. ... více zde.

1.8.2016 Nakupujte automaty na vodu za VELKOOBCHODNÍ CENY ! Chcete více ks aquamatů ?  Stačí ná.. ... více zde.

1.6.2016 Rozvoz vody - CENA DOPRAVY doprava ZDARMA při odběru 4 a více barelů. Při odběr.. ... více zde.

1.1.2016 Hledáme obchodní zástupce v České a Slovenské Republice !   Vystupte s námi na vrchol !!! Nab&ia.. ... více zde.

1.1.2016 Pomáháme ... Rozhodli jsme se, že si vybereme některé projekty, kd.. ... více zde.

24.8.2016 Čistitelnost (sanitace) přístroje

Sanitace bude provedena v co nejkratším termínu. Pokud ji chcete udělat co nejdříve, napište nám to do poznámky. 

Kvalitu stáčené vody, vody kterou pijete, ovlivňuje několik faktorů. Mezi nejdůležitější patří:

- kvalita dodávané balené pramenité vody

- kvalita a druh použitých konstrukčních materiálů přístroje

- čistitelnost (sanitace) přístroje

- umístění přístroje

- správné používání přístroje

- správný způsob údržby přístroje

Jestliže přístroj není správně umístěn, tzn. není na čistém a větratelném místě, chráněném před přímým slunečním zářením, ne blízko tepelných zdrojů, ne ve vlhku a ne tam, kde jsou přítomny těkavé organické látky (benzinové pumpy, tiskárny, práce s rozpouštědly), je velké riziko vzniku biofilmu, který se může vytvořit na všech plochách, které jsou ve styku s vodou.

Pokud se biofilm vytvoří, voda v zařízení může mít zatuchlou až plesnivou příchuť, problémy budou i s mikrobiologickou kvalitou. Odstraňování biofilmu představuje problém, protože použití běžných dezinfekčních prostředků nebývá úspěšné a obvykle dojde pouze k zahubení mikroorganismů na povrchu biofilmu.

V podstatě jedinou účinnou metodou k likvidaci biofilmu je mechanické vyčištění, proto je u aquamatů kladen velký důraz na čistitelnost (sanitaci) přístroje a pochopitelně na to, aby se přístroj skutečně pravidelně čistil.

Vzhledem k uvedeným skutečnostem doporučujeme provádět sanitaci přístroje v pravidelných cyklech, nejlépe 1 krát za 4 měsíce provozu. Záleží však na prostředí, ve kterém se přístroj používá. Čím je prostředí prašnější, tím je potřebné provádět sanitaci častěji. Při menším počtu sanitací než 3 do roka nejsme však schopni garantovat kvalitu a chuťovou neutrálnost stáčené vody. Zároveň nejsme schopni v případě menšího počtu sanitací garantovat bezproblémový chod přístroje.

Naše společnost používá speciální vlastní software, kdy náš počítač za vás hlídá potřebu sanitace vašeho přístroje a mi vás včas na tuto potřebu upozorníme.

Navštíví Vás náš servisní technik, který provede sanitaci. Pokud přístroj bude silně znečiště, sanitace bude provedena v našem servisním středisku.

Objednejte si sanitaci na http://shop.zdravavoda.cz/katalog/servis-sanitace-elektrorevize/